خدمت به نیت امام‌رضا(ع) یعنی خادم حریم رضوی
خدمت به نیت امام‌رضا(ع) یعنی خادم حریم رضوی
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: هر انسانی، در هر جایگاه و بعد مسافتی که برای امام‌رضا(ع) خدمت می‌کند، خادم این امام همام محسوب می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ساخت و ساز هشتم،خادم حریم رضوی؛ حجت‌الاسلام حسن منصوریان در مراسم “مانور خدمت به زائران دهه پایانی ماه صفر” که با حضور شهردار و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد مقدس و مدیران شهری برگزار شد، اظهارکرد: براساس روایات، زیارت امام‌رضا(ع) از جایگاه بسیار بالایی برخوردار بوده چراکه ایشان غریب‌الغربا هستند.
وی با اشاره به کارگران، پاکبانان، رانندگان ناوگان حمل‌ونقل عمومی و … که در این مراسم حضور داشتند، گفت: شما بزرگواران شأنی را پذیرفته‌اید و جایگاهی را با تمام وجود برای خدمت برگزیده‌اید که در آن نفسانیت جایگاهی ندارد.
حجت‌الاسلام منصوریان افزود: در واقع، خداوند با توفیقی که نصیب شما کرده، ثواب و اجر دنیا و آخرت را برایتان فراهم آورده که مایه افتخار است.رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس تصریح کرد: خانه امام‌رضا(ع) اندرونی و بیرونی دارد؛ اندرونی که تولیت مشخص و خادمان خود را دارد ولی شما عزیزان، فارغ از رنگ لباس و نوع پوشش، خادم حیاط خانه امام‌رضا(ع) هستید.
حجت‌الاسلام منصوریان افزود: هر انسانی، در هر جایگاه و بعد مسافتی که برای امام‌رضا(ع) خدمت می‌کند، خادم حریم رضوی و امام همام محسوب می‌شود؛ شاکر خداوند رحمان باشید که از بین چند میلیارد نفر، شما را به چنین جایگاهی رسانده است.
وی گفت: این توفیق ثمره رزق حلال و پرورش در خانواده‌ای متدین و پاکدامن است که باید قدردان و شاکر بود.
حجت‌الاسلام منصوریان تصریح کرد: در کنار شما، مدیر و مسئول، هم باید خدمت کند و هم هر روز باید به خودش گوشزد کند که درگیر نفسانیت نشود و غرور او را نگیرد.

بخوانید:  خسارت به حوزه مسکن به دلیل ناکارآمدی سیستم اداری
  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم