جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز در تهران
جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز در تهران
از آن‌جایی که موضوع ساخت‌وسازهای غیرمجاز در تهران مسئله‌ای جدی است و باید در اولویت دستور کار باشد. معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به لزوم تعیین روزشمار برای انجام اقدامات حوزه عمرانی گفت: نظارت بر ساخت و ساز در شهرها و روستاهای استان تشدید می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ساخت و ساز هشتم، به منظور جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز، از اعلام روز چهارشنبه استانداری تهران، عبدالرضا چراغعلی در نهمین جلسه شورای مدیران حوزه معاونت امور عمرانی استانداری تهران با تاکید بر اجرای چشم انداز اداری اظهار داشت: تیم های کارشناسی باید بر ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرها و روستا ها نظارت های لازم را داشته باشند.

وی افزود: مدیران هر حوزه باید بتوانند یک روز شمار تا پایان سال تعیین کنند، تا بتوانند به این وسیله کارها و اهداف خود را برنامه ریزی کنند.
 
چراغعلی با اشاره به اینکه این چشم انداز باید منطبق با شرح وظایف هر حوزه باشد بر ضرورت آموزش در ادارات تاکید کرد و افزود: آموزش در تمام ادارات باید جزو اولویت ها باشد، چرا که آموزش می تواند در آگاهی افراد بسیار مهم باشد.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به نزدیک شدن به دهه فجر عنوان کرد: برای بررسی و رصد پروژه های قابل افتتاح دهه فجر تیم کارشناسی و فنی اعزام شوند تا همه امور مورد بازدید و بررسی قرار گیرد و در صورت مشاهده جلوی ساخت‌وسازهای غیرمجاز را باید گرفت.

بخوانید:  کاربرد ربات ها در ساختمان سازی