طراحی آشپزخانه کوچک؛ بیشترین ایده‌‌ها برای کمترین فضا!
طراحی آشپزخانه کوچک؛ بیشترین ایده‌‌ها برای کمترین فضا!
با توجه به افزایش جمعیت در شهرها و ساخت آپارتمان‌های کوچک، طراحی داخلی فضاهای مختلف این آپارتمان‌ها به ویژه آشپزخانه، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است تا با ایجاد ابتکار و خلاقیت بتوان بیشترین بهره‌وری را از فضاهای کوچک خانه برد.

به گزارش پایگاه خبری ساخت و ساز هشتم، ایده‌های طراحی آشپزخانه کوچک: آشپزخانه‌های کوچک برای خانم خانه بسیار شرایط سختی را ایجاد می‌کنند، زیرا آن خدماتی که یک خانم دوست دارد به دست آورد، در این آشپزخانه‌ها حاصل نمی‌شود. اما استفاده صحیح از کوچکترین فضاها می‌تواند بسیار مفید باشد و با وجود فضای کوچک آشپزخانه، بیشترین بهره‌وری را به دست آورد.

اگر یک طراحی بسیار دقیق برای دکور داخلی آشپزخانه‌ها ارائه داده شود، آنگاه می‌توان بیشترین تعداد کابینت و قفسه را در آشپزخانه ایجاد کرد و درنهایت با ساخت یک جزیره مناسب، از یک فضای نشیمن و کاربردی برای اعضای خانواده به ویژه خانم خانه بهره برد.
تمام این اتفاقات می‌تواند به‌گونه‌ای انجام شود که ایجاد هماهنگی میان آشپزخانه با سایر فضاهای داخلی خانه از بین نرود و یک طراحی فوق‌العاده برای داخل آن آپارتمان ترسیم شود.

در این‌جا نمونه‌هایی از طراحی آشپزخانه های کوچک را با هم می‌بینیم که با وجود متراژ پایین، اما کاملا جا دار بوده و از فضای آشپزخانه بیشترین استفاده مفید، انجام شده است.

طراحی آشپزخانه کوچک
طراحی آشپزخانه کوچک
طراحی آشپزخانه کوچک
بخوانید:  دکوراسیون داخلی آرایشگاه مردانه در خوزستان
  • منبع خبر : اسکان نیوز