نخستین جشنواره ملی کودک و مقررات  ساختمان
نخستین جشنواره ملی کودک و مقررات  ساختمان
بعد از برگزاری موفق جشنواره استانی کودک و مقررات ملی ساختمان با عنوان شهر دوستدار کودک در سال 1396، نخستین جشنواره ملي کودک و مقررات ساختمان به مناسبت فرارسیدن پنجم اسفندماه زادرور حکیم خواجه نصیرالدین طوسی و روز بزرگداشت مهندسی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ساخت و ساز هشتم،نخستین جشنواره ملی کودک و مقررات ساختمان توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان با هدف استفاده از ظرفیت مهم نظرات کودکان به عنوان نسل آینده در تشخیص نیازمندی‌های آنان در شهری که زندگی می‌کنند، برگزار می‌شود.

همچنین برای اولین بار در بین سازمان های نظام مهندسی ساختمان در کشور و به عنوان یک اقدام علمی خلاق، آثار رسیده به این جشنواره در دسترس محققان قرار خواهد گرفت تا با کار پژوهشی بتوانند نیازسنجی علمی و دقیقی برای این نسل انجام دهند. نتایج تحقیق نیز به صورت مقالات علمی منتشر خواهد شد.

محورهای نخستین جشنواره ملی کودک و مقررات ساختمان

این جشنواره در پنج محور: محله من با فضاهای خوب و بد، از حیاط مدرسه من به محله من، مدرسه من (مدرسه و زمین های بازی سبز)، فضای ملاقات من با دوستانم و بازی با آنها در شهر من، فعالیت و دسترسی مستقل من در شهر و محله‌ام برگزار می‌شود.

کودکان و نوجوانان (سنین ۶ تا ۱۲ سال) برای شرکت در جشنواره می‌بایست آثار خود را در قالب یک فیلم کوتاه حداکثر سه دقیقه‌ای با موضوع یکی از محورهای جشنواره، حداکثر تا سی‌ام بهمن‌ماه، همراه با فرم شرکت، به نشانی دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

بخوانید:  موانع بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان

داوری آثار رسیده یکم و دوم اسفند ماه ۱۳۹۹ خواهد بود و اسامی برگزیدگان همزمان با پنجم اسفند ماه روز مهندسی اعلام می‌شود.

جوایزنفرات اول تا پنجم به ترتیب دوازده میلیون ریال، ده میلیون ریال، هفت میلیون ریال، پنج و چهار میلیون ریال می باشد.

علاقمندان می‌توانند آثار خود را به نشانی: گلستان، گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت ۳۶، سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان، کدپستی ۴۹۱۶۷۶۶۹۴۵ ، طبقه دوم ( دبیر خانه جشنواره) واحد روابط عمومی یا به شماره ۰۹۱۱۵۳۸۱۰۰۶ در تلگرام یا واتس‌آپ ارسال کنند

خاطر نشان می گردد، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان حق هرگونه استفاده از آثار ارسالی به این جشنواره را برای خود محفوظ می دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۲۳۵۲۸۰۰ داخلی ۲۱۰ «واحد روابط عمومی-دبیرخانه جشنواره» تماس حاصل فرمایید.

نخستین جشنواره ملی کودک و مقررات ملی ساختمان
نخستین جشنواره ملی کودک و مقررات ملی ساختمان
  • منبع خبر : سازمان نظام مهندسی استان گلستان