اصلاح تعرفه خدمات مهندسی در خراسان رضوی تصویب شد
اصلاح تعرفه خدمات مهندسی در خراسان رضوی تصویب شد
هیات چهار نفره مربوط به خدمات فنی و مهندسی خراسان رضوی با اصلاح تعرفه خدمات مهندسی در این استان موافقت کرد.

به گزارش پایگاه خبری ساخت و ساز هشتم، علاوه بر اصلاح تعرفه خدمات مهندسی در خراسان رضوی، اختصاص ضریب (کاهشی) برای آسان کردن ارایه خدمات فنی مهندسی به طرحهای ساختمانی با متراژ کم و با محوریت جامعه کم برخوردار توسط این هیات به تصویب رسید.

سیدکمال الدین میرجعفری افزود: براساس مصوبه سازمان نظام مهندسی طرحهای ساختمانی بین ۵۰۰ تا هزار مترمربع در شهرستان مشهد با اعمال ضریب پنج درصد در انعقاد کار در نظر گرفته می شود.

وی پیشنهاد هیات چهار نفره استان خراسان رضوی برای تعیین تعرفه خدمات گاز (روکار) را منوط به موافقت وزارت راه و شهرسازی دانست که پس از موافقت اطلاع رسانی خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی تصویب بهره مندی چند موسسه خیریه در خراسان رضوی از خدمات فنی و مهندسی را از دیگر مصوبات هیات چهار نفره استان برشمرد.

هیات چهار نفره خدمات فنی و مهندسی خراسان رضوی هیاتی قانونی متشکل از معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیر کل راه و شهرسازی، شهردار و رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان است که پیرامون حق الزحمه مهندسان، اصلاح تعرفه خدمات فنی و مهندسی و مسایل مرتبط با حوزه فنی و مهندسی گروه های مختلف ساختمانی در استان تصمیم گیری می کنند.

در این نشست هیات چهار نفره استان خراسان رضوی نمایندگان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی و سازمان نظام کاردانهای این استان هم شرکت داشتند.

بخوانید:  جهانشهر مشهد دارای رویکرد بین المللی است
  • منبع خبر : ایرنا