جدیدترین قیمت مسکن در اهواز+جدول
جدیدترین قیمت مسکن در اهواز+جدول
بنا بر اطلاعات موجود و قیمت مسکن در اهواز، لیستی از متوسط قیمت خرید و اجاره مسکن در اهواز به دست آمده است.

به گزارش پایگاه خبری ساخت و ساز هشتم، بر اساس آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار، جدولی از جدیدترین قیمت مسکن در اهواز تهیه شده است که بر اساس آن کوی مهدیس یکی از مناطق ارزان قیمت در اهواز و پردیس با متوسط نرخ اجاره ۱٫۸ میلیون تومان یکی از مناطق ارزان اهواز برای اجاره‌نشینی است.

بنا بر اطلاعات موجود در جدول زیر، متوسط نرخ اجاره در محله پردیس (در محدوده‌ی جنوب غربی شهر اهواز) ۱٫۸ میلیون تومان، در محله کوی مهدیس (در محدوده‌ی جنوب شرقی شهر اهواز) ۱٫۹ میلیون تومان ثبت شده است که دو تا از مناطق ارزان قیمت اهواز برای اجاره‌نشینی هستند.

همچنین متوسط نرخ اجاره در محله کیانشهر اهواز ۲٫۶ میلیون تومان ماهانه و در محله باهنر ۳٫۶ میلیون تومان ثبت شده است.

در بین محلات موجود در جدول زیر، گلستان (در محدوده‌ی جنوبی شهر اهواز) با متوسط نرخ اجاره چهار میلیون تومان یکی از مناطق گران قیمت اهواز برای اجاره مسکن است.

قیمت مسکن در اهواز چقدر است؟

متوسط نرخ خرید مسکن در محله کوی مهدیس ۵٫۶ میلیون تومان برای هر متر مربع خانه ثبت شده است. نرخ خرید مسکن در محلات کیانشهر (در محدوده‌ی مرکزی شهر اهواز) هر متر ۷٫۵ میلیون تومان و باهنر ۹٫۶ میلیون تومان ثبت شده است.

بخوانید:  قیمت روز مسکن در اهواز (اسفند 99)

گلستان با نرخ خرید ۱۰ میلیون تومان برای هر متر آپارتمان و کیان آباد با نرخ متری ۱۴٫۶ میلیون تومان اعلام شده است.

محله زیتون کارمندی با متوسط نخر خرید هر متر مربع مسکن ۱۵٫۹ میلیون تومان و محله کیانپارس با متوسط قیمت ۱۹٫۴ میلیون تومان از مناطق گران قیمت اهواز برای خرید خانه هستند.

در جدول زیر متوسط نرخ اجاره و خرید مسکن در برخی از محلات اهواز را مشاهده می‌کنید.(دقت داشته باشید قیمت‌ها متوسط قیمت یک متر مربع آپارتمان مسکونی دو تا پنج سال در شهر اهواز و حومه در ۱۰ روز گذشته آگهی‌های دیوار است.)(قیمت‌های گزارش شده حاصل جمع اجاره بهای ماهانه و سه درصد مبلغ ودیعه است.)

جدیدترین قیمت مسکن در اهواز
  • منبع خبر : تجارت نیوز