ساخت مسکن محرومان در اصفهان آغاز شد
ساخت مسکن محرومان در اصفهان آغاز شد
مدیرکل بنیاد مسکن استان اصفهان با اعلام این مطلب که احداث ۲ هزار ۹۳۸ واحد مسکن محرومان استان آغاز شده است، گفت: بیش از ۴۶ میلیاردتومان تسهیلات بلاعوض از اعتبار ۹۰ میلیاردتومانی پرداخت شد.

به گزارش پایگاه خبری ساخت و ساز هشتم، غلامحسین خانی مدیرکل بنیاد مسکن اصفهان، روند احداث سه هزار واحد مسکن محرومان در اصفهان را اعلام کرد.

مدیرکل بنیاد مسکن اصفهان با بیان این مطلب که سهمیه استان برای احداث مسکن محرومان سه هزار واحد است، گفت: چهار هزار و ۱۲ خانوار در استان به عنوان خانوارهایی شناسایی شدند که نیازمند بهره‌مندی از طرح مسکن محرومان هستند. تاکنون سه هزار و ۵۶۴ نفر تشکیل پرونده داده‌اند و سه هزار نفر به بانک برای دریافت تسهیلات معرفی شدند که بانک‌ها با تمامی افراد معرفی شده برای پرداخت تسهیلات قرارداد منعقد کردند.

خانی افزود: در اجرای طرح ساخت مسکن محرومان در اصفهان تاکنون پی‌کنی ۲ هزار و ۹۳۸ واحد، اجرای فوندانسیون ۲ هزار و ۸۹۶ واحد، اجرای اسکلت یک‌هزار و ۹۳۶ واحد، اجرای سقف یک‌هزار و ۷۶۸ واحد، اجرای گچ وخاک ۹۹۹ واحد انجام شده است و ۴۴۷ واحد نیز قابلیت سکونت دارند.

به گفته وی از ۹۰ میلیاردتومان اعتباری که برای کمک‌های بلاعوض به مسکن محرومان استان اختصاص یافته است بیش از ۴۶ میلیاردتومان پرداخت شده است.

بخوانید:  ساخت مسکن فرهنگیان تا چه مرحله‌ای پیش رفته است؟
  • منبع خبر : پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی