قیمت مسکن در تهرانپارس (اسفند ۹۹)
قیمت مسکن در تهرانپارس (اسفند ۹۹)
قیمت مسکن در تهرانپارس محله نیز مانند سایر محله‌ها براساس متغیرهای گوناگونی چون متراژ، سن، کوچه، خیابان، سازنده ساختمان، متریال به کاررفته در واحد، نور و... معین می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ساخت و ساز هشتم، در این گزارش به بررسی قیمت مسکن در تهرانپارس و واحدهایی که در این منطقه معامله شده است، خواهیم پرداخت.

لازم به ذکر است که قیمت‌ها بر اساس معاملات انجام‌ شده (بر اساس آمار سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) است. و دخل و تصرفی در قیمت‌های درج‌ شده وجود ندارد و این جدول فقط نمونه‌ای از خرید و فروش‌ واحدهایی است که در محله تهرانپارس انجام شده و به طور مطلق بیانگر میانگین قیمت مسکن در محله‌ یادشده نیست.

قیمت مسکن در تهرانپارس
قیمت مسکن در تهرانپارس

یک واحد آپارتمان ۶۸متری و ۲۳سال ساخت در خیابان شهید محمود آهنی امینه متری ۲۹میلیون و ۳۷۳هزار تومان معامله شد؛ قیمت مسکن جهت معامله واحدی ۸۰متری و ۱۰سال ساخت در خیابان۱۰۹ متری ۳۴میلیون و ۴۰۱هزار تومان بوده است.

یکی از واحدهای نوساز این محله خانه‌ای ۱۵۰متری و نوساز در خیابان اردیبهشت بود که این واحد ۳۸میلیون و ۶۶۶هزار تومان در هر متر مربع فروخته شد. خانه‌ای ۶۵متری و ۱۵سال ساخت در خیابان شهید برادران داوری نیز ۲۸میلیون و ۵۱۶هزار تومان در هر متر مربع به فروش رسید.

برای خرید یک خانه ۱۲۸متری و یک سال ساخت در خیابان ۱۱۵ رشید ۵۱میلیون و ۵۶۲هزار تومان در هر متر مربع هزینه پرداخت شد. همچنین قیمت یک دستگاه آپارتمان ۵۰متری و ۲۱سال ساخت در خیابان شهید شادالویی ۱۳۱ یک میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان بود.

بخوانید:  قیمت مسکن در خراسان جنوبی افسار گسیخته شده است!

واحدی ۱۷۵متری و یک سال ساخت در خیابان ۱۵۲غربی متری ۴۷میلیون تومان و یک واحد آپارتمان ۶۱متری و ۱۹سال ساخت در خیابان شهید برادران داوری متری ۲۹میلیون و ۳۱۵هزار تومان فروخته شد.

  • منبع خبر : اقتصاد آنلاین