هماهنگی حداکثری مدیریت شهری در آستانه تصویب بودجه ۱۴۰۲ شهرداری مشهد
هماهنگی حداکثری مدیریت شهری در آستانه تصویب بودجه ۱۴۰۲ شهرداری مشهد
در آستانه تصویب بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری مشهد، به عنوان نقشه راه یکساله مدیریت شهری از همه همکاران در مدیریت‎های مختلف شهرداری تقاضای هماهنگی حداکثری را داریم تا همچون گذشته با همدلی و برادری بیشتر، سال آینده شاهد تعریف پروژه‌های با ارزش باشیم.

به گزارش پایگاه خبری ساخت و ساز هشتم،بودجه ۱۴۰۲ شهرداری مشهد، سید ابراهیم علیزاده در مراسم معارفه سرپرست شهرداری مشهد اظهار داشت: انتخاب یکی از مدیران خوش‌نام و با سابقه شهرداری برای سرپرستی ابرسازمانی چون شهرداری، نشان‌دهنده نگاه شورای اسلامی شهر به بدنه نیروهای درون‌سازمانی شهرداری است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: با توجه به اینکه در آستانه تصویب بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری مشهد، به عنوان نقشه راه یکساله مدیریت شهری هستیم، از همه همکاران در مدیریت‎های مختلف شهرداری تقاضای هماهنگی حداکثری را داریم تا همچون گذشته با همدلی و برادری بیشتر، سال آینده شاهد تعریف پروژه‌های با ارزش باشیم.

علیزاده افزود: تغییرات مدیریتی، امری طبیعی در ساختارهای اداری است که با اتکاء به قوانین و مقررات جاری کشور باید با این موضوع برخورد شود.این تغییر و تحولات منشاء برکات و برکت برای شهر خواهد بود و کمک می‌کند که مدیریت شهری حرکت رو به جلوی خود را همچون گذشته ادامه دهد.

بخوانید:  احیای مسیر ورود امام رضا (ع) از مرو به خراسان