آخرین وضعیت مسکن مهر استان البرز
آخرین وضعیت مسکن مهر استان البرز
عضو هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به حذف برخی متقاضیان مسکن مهر استان البرز گفت: ‌افراد واجد شرایط در همان سایت‌های مسکن مهر ساماندهی می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری ساخت و ساز هشتم، آخرین وضعیت مسکن مهر استان البرز: فردین شاکری عضو هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن، اظهار کرد: در استان البرز هیچ پروژه با مشکل حقوقی و زیر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی وجود ندارد و تمامی پروژه‌های استان تا پایان دولت به متقاضیان تحویل می‌شود.

وی با بیان این‌که هفت پروژه مسکن مهر شهرک ابریشم و پنج پروژه شهرک ماهدشت باقی مانده است، ادامه داد: این پروژه‌ها در مراحل پایانی کار قرار دارند و عموماً بحث انشعاب آب و برق آنها باقی مانده است. با پیگیری‌های سازمان ملی زمین و مسکن و اداره‌کل راه و شهرسازی استان البرز به‌زودی این موانع نیز برطرف خواهد شد.

وی درباره آخرین وضعیت مسکن مهر استان البرز یادآور شد: از مجموع ۳۴ هزار واحد مسکن مهر استان البرز، ۲۰ هزار واحد پروژه‌های دولتی است که از این تعداد تاکنون تعداد ۱۸ هزار واحد تکمیل و به متقاضیان تحویل شده است.

عضو هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن همچنین گفت: مشکل متقاضیانی که از سامانه حذف شده بودند بررسی و مقرر شد افراد واجد شرایطی که نسبت به پرداخت کل تعهدات خود اقدام کرده‌اند در همان سایت‌ها ساماندهی ـ جانمایی ـ شوند.

بخوانید:  ایرادات طرح مسکن ملی چیست؟
  • منبع خبر : تسنیم