احداث دومین کارخانه نوآوری مشهد در حاشیه شهر
احداث دومین کارخانه نوآوری مشهد در حاشیه شهر
نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: در شورای ششم در تلاش هستیم دومین کارخانه نوآوری مشهد را در حاشیه شهر با نگاه توسعه‌ای در مناطق کم برخوردار احداث شود.

به گزارش پایگاه خبری ساخت و ساز هشتم،دومین کارخانه نوآوری مشهد؛موسی الرضا حاجی بگلو در نشست هم اندیشی مدیران کارخانه‌های نوآوری کشور در محل کارخانه نوآوری مشهد، اظهار کرد: مشهد با جمعیتی بالغ بر ۴میلیون نفر، نیازمند کسب و کار‌های جدید مبتنی بر فناوری های جدید و درآمد محور است؛ مدیریت شهری باید از این هم‌افزایی با تمام شهر‌های کشور، بهره ببرد و به ایده‌های جدید و نو برسد.

وی افزود: در هر حوزه‌ و زمینه‌ای اگر در ابتدای کار، از کارخانه‌های نوآوری کمک بگیریم، قطعا خروجی‌های مثبتی خواهیم داشت.
سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با بیان اینکه ضروری است کارخانه‌های نوآوری در همه حوزه‌ها ورود کنند، ادامه داد: امروز کشور نیازمند نوآوری و حل مسائل به شکل فناورانه است. مشهد هم همین راه را در پیش گرفته و قرار است، مسائل شهری در حوزه ترافیک، اقتصاد و شهرسازی در این بستر بررسی کند.

حاجی بگلو تصریح کرد: با کمک مدیریت شهری، طرح دومین کارخانه نوآوری در حاشیه شهر با نگاه توسعه‌ای در مناطق کم برخوردار مشهد در حال بررسی است. امیدواریم با ایجاد این بستر از ظرفیت و استعداد های فرزندانمان در مناطق محروم استفاده شود.

بخوانید:  لزوم برنامه‌ریزی برای افزایش سرانه‌ خدمات در حاشیه‌شهر مشهد