ارزان ترین آپارتمان های تهران برای اجاره+جدول
ارزان ترین آپارتمان های تهران برای اجاره+جدول
بنا بر اطلاعات به دست آمده از سایت دیوار، متوسط نرخ اجاره در برخی از مناطق تهران مقایسه شدند و بر این اساس اجاره پاسداران سه برابر اجاره در منطقه نواب است.

به گزارش پایگاه خبری ساخت و ساز هشتم، بر اساس آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار، لیستی از ارزان ترین آپارتمان های تهران برای اجاره به دست آمده است.

بنا بر اطلاعات موجود در جدول زیر، نواب و بریانک از مناطق ارزان و پاسداران و اختیاریه از مناطق گران قیمت تهران در بین مناطق زیر برای اجاره‌نشینی هستند.

اختیاریه و ظفر با متوسط اجاره ۱۵ میلیون تومان، گیشا، یوسف آباد و میرداماد با قیمت ۱۶ میلیون تومان و اوین ۱۷ میلیون تومان برای یک آپارتمان ۸۰ متری ثبت شده است.

ونک، قیطریه و پاسداران مناطقی هستند که نرخ اجاره در آن مناطق در حدود ۱۸ میلیون تومان ثبت شده است و نسبت به سایر مناطق که در جدول زیر نام برده شده‌اند، نرخ اجاره گران‌تری را دارند.

در جدول زیر متوسط اجاره برخی از مناطق ارازن و گران قیمت تهران را مشاهده می‌کنید.(دقت داشته باشید قیمت‌ها متوسط اجاره یک متر مربع و همینطور میانگین اجاره کامل یک آپارتمان مسکونی ۸۰ متری دو تا پنج سال در شهر تهران و حومه در ۱۰ روز گذشته آگهی‌های دیوار است.)(قیمت‌های گزارش شده حاصل جمع اجاره بهای ماهانه و سه درصد مبلغ ودیعه است.)

ارزان ترین آپارتمان های تهران
بخوانید:  قیمت روز مسکن در تهران (تیر ماه 1400)
  • منبع خبر : تجارت نیوز