آخرین قیمت پنت هاوس در تهران!
آخرین قیمت پنت هاوس در تهران!
پنت هاوس های تهران در سال های گذشته با قیمت های نجومی مورد معامله قرار می گرفتند اما این روزها برای خرید این نوع واحدهای مسکونی حداقل به ۱۰ میلیارد تومان پول نیاز است.در ادامه به بررسی جدول مقایسه آخرین قیمت پنت هاوس در تهران می پردازیم.

به گزارش پایگاه خبری ساخت و ساز هشتم،آخرین قیمت پنت هاوس در تهران؛ پنت هاوس یک واحد مسکونی در بالاترین طبقه یک ساختمان، آپارتمان، هتل و یا برج است و ویژگی های لوکس پنت هاوس معمولاً آن را از سایر آپارتمان ها متمایز می کند. پنت‌هاوس نمادی از زندگی لوکس، لوازم و وسایل شیک و امکانات رفاهی فوق‌العاده بالا است. این نوع از منازل اغلب دارای استخر، ورودی خصوصی یا آسانسور، سقف‌های بلند، شومینه، پنجره‌های بزرگ، باغ، فضای اداری، جکوزی و … هستند.

قیمت رهن و اجاره پنت هاوس در تهران با قیمت خرید واحدهای مسکونی معمولی در بالاشهر پایتخت برابر است؛ در حال حاضر رهن کامل پنت هاوس ۵۵۰ متری در منطقه زعفرانیه تهران هشت میلیارد تومان پول می خواهد و خرید چنین پنت هاوسی نیز این روزها به ۷۰ تا ۸۰ میلیارد تومان پول نیاز دارد.

آخرین قیمت پنت هاوس در تهران!

در مناطق به نسبت پایین تر شهر تهران و متراژ های کمتر پنت هاوس اما قیمت خرید آنها نیز کمتر می شود؛ در حال حاضر خرید یک پنت هاوس ۱۳۵ متری در منطقه جلفا نزدیک به هشت میلیارد و ۷۷۵ میلیون تومان پول می خواهد و خرید یک پنت هاوس ۱۹۳ متری در منطقه شهرک غرب نیز ۱۴ میلیارد تومان هزینه می برد.

بخوانید:  کاهش قیمت مسکن در حومه تهران

جدول آخرین قیمت پنت هاوس در تهران:

آخرین قیمت پنت هاوس در تهران!
  • منبع خبر : خبرآنلاین