قیمت آپارتمان ۵۰ متری در تهران چقدر است؟
قیمت آپارتمان ۵۰ متری در تهران چقدر است؟
در گزارش پیش رو به بررسی قیمت واحدهای ۵٠متری که در آژانس‌های املاک تهران برای فروش فایل شده است، خواهیم پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری ساخت و ساز هشتم، قیمت آپارتمان ۵۰ متری در تهران: واحدهای ۵۰متری خانه‌های کوچک و نقلی محسوب می‌شود که انتخاب بسیاری از خانه اولی‌ها برای خرید مسکن نیز است؛ شاید تا چند سال پیش خرید یک خانه ۵۰ متری آنقدرها هم مشکل نبود؛ اما در سال‌های اخیر و با افزایش روزافزون قیمت مسکن، حتی خرید یک خانه ۵۰ متری نیز به سرمایه هنگفتی نیاز دارد و از توان بسیاری از افراد خارج است.

قیمت آپارتمان ۵۰ متری باتوجه به عوامل متعددی چون سن، محله، کوچه و خیابان، سازنده، مواد و مصالح ساختمان، امکانات آپارتمان و… متفاوت بوده و می‌توان خانه‌های زیر یک میلیارد و یا واحدهای چند میلیاردی را با این بودجه خریداری کرد.

قیمت آپارتمان 50 متری در تهران
قیمت آپارتمان ۵۰ متری در تهران

قیمت آپارتمان ۵۰ متری در تهران

گفتنی است که قیمت‌ها براساس واحدهایی است که در بنگاه‌ها به فروش گذاشته شده و به طور مطلق قیمت مسکن در محله‌های مذکور را نشان نمی‌دهد و قیمت مسکن در هر محله باتوجه به عوامل یادشده متفاوت خواهد بود.

بریانک یک محله در منطقه ده تهران است که واحدهای متراژ پایین زیادی در آن معامله می‌شود و قیمت مسکن در آن نیز به طور کل از متوسط قیمت مسکن در تهران پایین‌تر است؛ واحدی ۵٠متری و ١٠ساله در این محله متری ١۶میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

بخوانید:  بازار مسکن در آستانه انتخابات متوقف شده است!

خواجه‌ نظام‌الملک نیز محله‌ای در شرق تهران است؛ این محله نیز واحدهای متراژ پایین بسیاری را در خود جای داده است؛ قیمت مسکن جهت معامله واحدی ۵۵متری و ٢٠سال ساخت در این محله ١٨میلیون تومان برای هر متر مربع اعلام شد.

واحدی ۵٠متری و ٣ساله در گیشا متری ۵۵میلیون تومان، یک خانه ۵٠متری و ٢٠سال ساخت در جیحون متری ٢٣میلیون تومان و واحدی ۵٠متری و ١٠سال ساخت در پونک متری ۴٠میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

نازی آباد یک محله در جنوب تهران است؛ خانه‌ای ۵٣متری و ۴ساله در این محله با قیمت ١٨میلیون تومان در هر متر مربع به فروش خواهد رسید. همچنین مالک یک خانه ۵٢متری و ١٠ساله در پیروزی قیمت واحد خود را ٢۵میلیون تومان در هر متر مربع اعلام کرد.

  • منبع خبر : اقتصاد آنلاین