پارک نوار لاس وگاس؛ پر رفت‌وآمد ترین پارک دنیا
پارک نوار لاس وگاس؛ پر رفت‌وآمد ترین پارک دنیا
پارک نوار لاس وگاس یکی از پربازدیدترین مقاصد گردشگری در جهان است. این پارک یک فضای عمومی دیدنی و جذاب است که قرار است به پر رفت و آمد ترین پارک دنیا تبدیل شود.

به گزارش پایگاه خبری ساخت و ساز هشتم، لاس وگاس (Las Vegas) پرجمعیت ترین شهر ایالت نوادا در ایالات متحده آمریکا است که یکی از بزرگ ترین مراکز سرگرمی در جهان به شمار می رود و به پایتخت سرگرمی جهان معروف است. نوار لاس وگاس یکی از پربازدیدترین مقاصد گردشگری در جهان است. این پارک یک فضای عمومی دیدنی و جذاب است که قرار است به پر رفت و آمد ترین پارک دنیا تبدیل شود.

سرمایه گذاری در فضای عمومی ؛ پارک نوار لاس وگاس

آن چه که این پروژه را قابل توجه می کند، این واقعیت است که شرکت های خصوصی و صاحبان املاک در امتداد بلوار لاس وگاس، اخیرا به ارزش سرمایه گذاری در فضای عمومی در فضای باز در مقابل توسعه املاک و مستغلات و ساختمان ها پی برده اند. آن ها همچنین ارزش اقتصادی و بازاریابی طراحی پایدار، معتبر و زمینه ای را دریافته اند.

شرایط شهری کامل تر و بالغ تر در تقابل با جاذبه های موضوعی و مصنوعی غالب شروع به شکل گیری می کند که تا به امروز نیز توانسته است شهرت آشنایی به شهر لاس وگاس بدهد. لاس وگاس در یک مکان خشک و بسیار چالش برانگیز و در معرض آفتاب، گرما و طوفان های گرد و غبار قرار گرفته است و با کمبود آب مواجه است. تمام عناصر طراحی پارک این موارد را کاهش می دهند تا بتوانند لذت بخش ترین تجربه شهری را در اختیار شهروندان قرار دهند.

پارک نوار لاس وگاس
پارک نوار لاس وگاس

طراحی پارک نوار لاس وگاس

طراحی لبه برش داده شده نوار لاس وگاس (Las Vegas Strip) نمایانگر گذشته شهر و زمینه منطقه است که زمانی یک واحه در میان صحرا بود و تلاش می کند آن را احیا کند. ساختارهای سایه بان نمادین، ویژگی های آب و کاشت های بیابانی در کنار درختان مقاوم به خشکی به تعدیل گرمای لاس وگاس کمک می کنند. این پارک با بهترین روش های مدیریت اداره می شود و از دستورالعمل های پایداری برای استفاده از آب استفاده می کند.

پارک نوار لاس وگاس
پارک نوار لاس وگاس
بخوانید:  برج لاله؛ آسمانخراش 305 متری در دل لندن